X
X

Geri İade Şartları

İade Koşullarınız Nelerdir?

Satın aldığınız Alan adı (Domain), cPanel, DirectAdmin, Plesk, LiteSpeed, SSL, Özel İP, Tasarım, IRC-D, Radyo Hosting, Kampanyalı Hizmetler, Server ve Server Destek Hizmetleri ( Dedicated - VPS - VDS )  Geri iadeye dahil değildir. Sadece Hosting ve Reseller Hosting hizmetlerimizin 3 gün içerisinde iade garantisi bulunmaktadır. OFSBilisim İnternet ve Bilişim Hizmetleri'nin İade koşullarına uygun olan iade taleplerinize ait ödemeler Hesabınıza Kredi Olarak Hesabınıza Aktarılacaktır. SSL, İP, Tüm Lisanslar ve Alan adı tescillerinin otomatik olarak Datacenter, Resellerclub, ICANN tarafından yapıldığı için , iadesi ve değişimi söz konusu değildir.
Faturası kesilen ve kurulumu teslim edilen ürünlerin iadesi yapılmamaktadır. OFSBilisim kaynaklı bir sorun olmadıkça, bu konuda iade işlemi yapılmamaktadır.

İptal Koşullarınız Nelerdir?

Satın aldığınız hizmetlerin iptali için Müşteri Panelinize giriş yaparak Hizmetlerim sekmesinden paket iptali seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Bir sonraki ay hesabınız için yeni fatura oluşturulmayacaktır.

Kurulum Zamanları (Teslimat) Ne Kadardır?

Kredi kartı ve Online ödeme ile yapılan ödemelerde kurulum otomatik olarak yapılmaktadır ve anında aldığınız hizmete ait bilgileriniz size email olarak sistem tarafından gönderilir. Banka havale/eft ile gönderdiğiniz ödemelerden sonra Müşteri Panelinize girerek Ödeme Bildirimi göndermeniz halinde kurulum en geç 8 saat içinde yapılmaktadır.

ALAN ADI
HOSTING
SUNUCU
Önemli Bilgiler
Top